Linie Emirates w wyjątkowy sposób rozgrzewają kibiców krykieta
Kalkuta, INDIE i Dubaj, ZEA – Środa, 6 kwietnia 2016 r.: Przed finałem Mistrzostw Świata Twenty20 w krykiecie, rozegranym w zeszłą niedzielę między Anglią a Indiami Zachodnimi na stadionie Eden Gardens w Kalkucie, linie Emirates przygotowały żartobliwą demonstrację inspirowaną Bollywood.
Film można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/4JfuwuDqjag
Zespół 10 członkiń personelu pokładowego Emirates zaprezentował 66 tysiącom fanów krykieta zgromadzonym na stadionie, w jaki sposób cieszyć się, gdy ich ukochana drużyna zdobędzie cztery lub sześć runów albo wyeliminuje odbijającego przeciwnej drużyny. Stewardessy wykonały żywiołowy i zabawny układ choreograficzny rodem z Bollywood, inspirowany tradycyjną demonstracją pokładową przed odlotem samolotu oraz sygnalizacją sędziowską w krykiecie.
Starszy wiceprezes Emirates ds. komunikacji korporacyjnej, marketingu i marki Boutros Boutros tak skomentował pomysł świętowania w duchu dżentelmeńskiej gry wspólnie z kibicami: – Krykiet to dyscyplina sportu, która jednoczy wielu fanów z całego świata, a Emirates pomaga łączyć kibiców i ich pasje. Przewoźnik od wielu lat promuje krykieta i angażuje się w działalność w Indiach, które były tegorocznym gospodarzem turnieju World Twenty20. Jest więc zrozumiałe, że chcieliśmy podkreślić nasze zamiłowanie do tego sportu w sposób, który przypadłby do gustu wielu naszym klientom.
Ostatnia akcja Emirates w Kalkucie to kolejne z serii działań przewoźnika wykorzystujących sport do zdobywania serc zarówno miłośników gry, jak i szerszej grupy odbiorców na całym świecie.
Kontakt dla mediów
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Elżbieta Górecka-Wysocka
Senior Account Manager
MSL
O Emirates
Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.
Przewoźnik stale i dynamicznie się rozwija odnotowując zyski nieprzerwanie od ostatnich 27 lat. W roku podatkowym 2014-15 linie Emirates – przy całkowitej niezależności finansowej i bez ochrony ze strony państwa – przewiozły 49,3 mln pasażerów i odnotowały zysk netto w wysokości 1,5 mld dolarów amerykańskich, a dochody Grupy Emirates wzrosły o 10 procent do poziomu 96,5 mld dirhamów (26,3 mld dolarów amerykańskich).
Linie Emirates mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.
Flota linii składa się z 250 szerokokadłubowych maszyn, w tym 15 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 252 samolotów o wartości 122 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.
Linie Emirates obsługują loty w 152 kierunkach w 80 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.
Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com