Dzień Szczęścia z Emirates - niespodzianki dla pasażerów i pracowników
Wtorek, 21 marca 2017 r. - Dubaj, ZEA - Z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia linie Emirates przygotowały dla swoich klientów i pracowników drobne niespodzianki na osłodę codzienności. Przewoźnik wspiera działania władz Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które uznają rolę szczęścia i chcą zapewnić szczęśliwy styl życia obywatelom i mieszkańcom kraju.
W poniedziałek rano przed bramkami na terminalu 3 pracownicy Emirates sprawili miłą niespodziankę pasażerom lecącym z Dubaju, wręczając im bilety z miejscami w klasie biznes – prosty gest, który sprawi, że ich podróż będzie wyjątkowa. Reakcje niektórych pasażerów można zobaczyć w najnowszym filmie na kanale przewoźnika.
- Różni ludzie różnie rozumieją szczęście. Wielu nieustannie stawia sobie nowe wyzwania, zdobywa nowe umiejętności czy dba o dobre relacje międzyludzkie w życiu prywatnym i zawodowym. Najczęściej jednak wystarczy po prostu uśmiechnąć się do drugiego człowieka. To jeden z najsilniejszych ludzkich gestów. Cieszymy się, że władze naszego kraju dostrzegają znaczenie szczęśliwych ludzi - Jego Wysokość Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes zarządu Grupy Emirates.
Niespodzianka czekała także na pracowników Grupy Emirates, dla których przewoźnik przygotował bezpłatny bilet do dowolnego kierunku w swojej siatce połączeń. Ponadto pracownicy Emirates wzięli udział w panoramicznej sesji zdjęciowej i udostępniali swoje zdjęcia na Instagramie, gdzie można je znaleźć pod hasztagami #happyemirates i #happydnata.
Dzień Szczęścia obchodzony jest na całym świecie, a w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rząd prowadzi szereg działań w ramach narodowego programu na rzecz szczęścia i pozytywnego myślenia, w tym inicjatywy w miejscach pracy.
Kontakt dla mediów
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Elżbieta Górecka-Wysocka
Senior Account Manager
MSL
O Emirates
Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.
Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.
Flota linii składa się z 256 szerokokadłubowych maszyn, w tym 15 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 222 samolotów o wartości ponad 112 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.
Linie Emirates obsługują loty w 154 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.
Zapraszamy na stronę Emirates www.emirates.com