Carrefour
Informacje prasowe

Kanapki z domowym twarożkiem to śniadaniowy klasyk. I dobrze! Ser twarogowy ma mnóstwo pełnowartościowego i łatwo przyswajalnego białka. Zawiera lizynę - aminokwas, którego nasz organizm nie potrafi wytworzyć, a który zwiększa koncentrację,...

Lista przynależnych kategorii publikacji

Kanapki z domowym twarożkiem to śniadaniowy klasyk. I dobrze! Ser twarogowy ma mnóstwo pełnowartościowego i łatwo przyswajalnego białka. Zawiera lizynę - aminokwas, którego nasz organizm nie potrafi wytworzyć, a który zwiększa koncentrację, zapobiega rozwojowi nowotworów i pozytywnie wpływa na układ nerwowy i krążenia. Na dodatek twarożek jest sycący i niskokaloryczny! Sprawdź nasz przepis na twarożek z suszonymi owocami: 🍞 200 g twarogu Jakość z Natury Carrefour, 🍞 3 łyżki jogurtu naturalnego 2%, 🍞 1 łyżka płynnego miodu Jakość z Natury Carrefour, 🍞 garść rodzynek lub suszonych wiśni, 🍞 1 łyżka płatków migdałowych. Twarożek można zjeść z chlebem pełnoziarnistym lub w miseczce w ramach deseru. Smacznego! Poznaj produkty Jakość z Natury Carrefour: http://bit.ly/ser_twarogowy

Załączniki

140728976098552_643441112494000.jpg

140728976098552_643441112494000.jpg

jpg 104,5 kB
pobierz

Kontakt dla mediów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Gabriela Gajewska

Senior Account Executive

MSLGROUP

Guillaume de Colonges

Prezes Zarządu

Carrefour Polska

Biografia
Prezes Carrefour Polska od 1.01.2014 r. Związany z wielką dystrybucją od dwudziestu czterech lat. Karierę zawodową w Carrefour rozpoczął we Francji w 1992 r., a następnie pokonując kolejne szczeble kariery, awansował na najwyższe stanowiska kierownicze, m.in. w Polsce, Turcji, Tajwanie czy Singapurze.

Ronan Martin

Wiceprezes Zarządu ds. Ekspansji i Centrów Handlowych

Carrefour Polska

http://carrefour.pl
Biografia
Ronan Martin posiada ponad 17-letnie doświadczenie w branży handlowej, które zdobywał w różnych krajach europejskich. Od 2008 roku Ronan Martin jest członkiem Zarządu Carrefour Polska oraz Wiceprezesem ds. Ekspansji i Centrów Handlowych.

Francois Vincent

Dyrektor ds. Supermarketów i Sklepów Convenience

Carrefour Polska

http://carrefour.pl
Biografia
Dyrektor ds. supermarketów i sklepów convenience Carrefour Polska. Od 2010 roku odpowiada za rozwój i zarządzanie siecią osiedlowych sklepów pod szyldami Express i Globi, a od 2014 roku również za zarządzanie i rozwój formatu supermarketów Carrefour.

Justyna Orzeł

Dyrektor Zasobów Ludzkich

Carrefour Polska

http://carrefour.pl
Biografia
Justyna Orzeł od 1998 roku związana jest z Grupą Carrefour. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży handlowej oraz w zakresie HR. W swojej karierze zajmowała liczne stanowiska operacyjne i kierownicze, realizując wiele ambitnych projektów. Od ponad 13 lat odpowiada za zarządzanie zasobami ludzkimi w Carrefour Polska.

Marcin Olech

Dyrektor Marketingu

Carrefour Polska

http://carrefour.pl
Biografia
Od 2015 roku Marcin Olech jest Dyrektorem Marketingu w Carrefour Polska . Odpowiada za kompleksową staregię marketingową sieci, w tym za stworzenie i realizacje kampanii "Bonjour w Carrefour" z udziałem Napoleona. Zajmuje się również rozwojem usług handlowych i finansowych.

Robert Noceń

Sekretarz Generalny

Carrefour Polska

http://carrefour.pl
Biografia
Robert Noceń związany jest z polskim oddziałem sieci Carrefour od 1998 r. Karierę rozpoczynał od funkcji Senior Marketing Managera, by następnie zostać Dyrektorem Regionalnym, Dyrektorem Marketingu oraz Dyrektorem ds. Eksploatacji hipermarketów. W 2016 roku mianowany na stanowisko Sekretarza Generalnego Carrefour Polska.

Maria Cieślikowska

Dyrektor ds. Komunikacji Zewnętrznej i PR

Carrefour Polska

http://www.carrefour.pl/serwis-korporacyjny/o_carrefour
Biografia
Maria Cieślikowska odpowiada za komunikację zewnętrzną firmy Carrefour Polska, w tym działania Public Relations oraz strategię CSR. Równocześnie pełni rolę Rzecznika Prasowego sieci.