Carrefour
Informacje prasowe

Bardzo aromatyczne i po prostu pyszne. Zrób miodowe ciasto marchewkowe z orzechami włoskimi według przepisu i spróbuj go w pracy! #pyszne #mniam #CarrefourPolska #zdrowe #lunchbox #ciasto #ciastomarchewkowe #marchewka #miodzio #miód Składniki: -...

Lista przynależnych kategorii publikacji

Bardzo aromatyczne i po prostu pyszne. Zrób miodowe ciasto marchewkowe z orzechami włoskimi według przepisu i spróbuj go w pracy! #pyszne #mniam #CarrefourPolska #zdrowe #lunchbox #ciasto #ciastomarchewkowe #marchewka #miodzio #miód Składniki: - 250 g marchewki, - 250 g mąki gryczanej lub owsianej, - łyżeczka proszku do pieczenia, - łyżeczka sody, - 80 g masła, - 5 łyżek miodu, - 80 g cukru trzcinowego, - 70 g orzechów włoskich, - 100 ml mleka, - skórka starta z połowy pomarańczy, - 2 jajka, - pół łyżeczki imbiru, - pół łyżeczki cynamonu, - szczypta soli. Piekarnik nastawiamy na 180ºC. Marchewkę myjemy, obieramy ze skórki i trzemy na tarce o małych oczkach. W rondelku rozpuszczamy masło, dodajemy skórkę z pomarańczy oraz miód. Po zdjęciu z ognia dodajemy mleko oraz jajka i dokładnie mieszamy. Do osobnej miski przesiewamy mąkę. Dodajemy proszek do pieczenia, sodę, imbir, cynamon, posiekane orzechy włoskie, cukier trzcinowy oraz szczyptę soli. Dokładnie mieszamy. Następnie, suche składniki łączymy z mokrymi i dodajemy startą marchewkę. Delikatnie mieszamy do połączenia się składników. Ciasto przelewamy do tortownicy o wymiarach ok. 21 cm wyłożonej papierem do pieczenia. Pieczemy ok. 35 min.

Załączniki

1432712209314587826_2866888479.jpg

1432712209314587826_2866888479.jpg

jpg 88,7 kB
pobierz

Kontakt dla mediów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Guillaume de Colonges

Prezes Zarządu

Carrefour Polska

Biografia
Prezes Carrefour Polska od 1.01.2014 r. Związany z wielką dystrybucją od dwudziestu czterech lat. Karierę zawodową w Carrefour rozpoczął we Francji w 1992 r., a następnie pokonując kolejne szczeble kariery, awansował na najwyższe stanowiska kierownicze, m.in. w Polsce, Turcji, Tajwanie czy Singapurze.

Gabriela Gajewska

Senior Account Executive

MSLGROUP

Ronan Martin

Wiceprezes Zarządu ds. Ekspansji i Centrów Handlowych

Carrefour Polska

http://carrefour.pl
Biografia
Ronan Martin posiada ponad 17-letnie doświadczenie w branży handlowej, które zdobywał w różnych krajach europejskich. Od 2008 roku Ronan Martin jest członkiem Zarządu Carrefour Polska oraz Wiceprezesem ds. Ekspansji i Centrów Handlowych.

Francois Vincent

Dyrektor ds. Supermarketów i Sklepów Convenience

Carrefour Polska

http://carrefour.pl
Biografia
Dyrektor ds. supermarketów i sklepów convenience Carrefour Polska. Od 2010 roku odpowiada za rozwój i zarządzanie siecią osiedlowych sklepów pod szyldami Express i Globi, a od 2014 roku również za zarządzanie i rozwój formatu supermarketów Carrefour.

Justyna Orzeł

Dyrektor Zasobów Ludzkich

Carrefour Polska

http://carrefour.pl
Biografia
Justyna Orzeł od 1998 roku związana jest z Grupą Carrefour. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży handlowej oraz w zakresie HR. W swojej karierze zajmowała liczne stanowiska operacyjne i kierownicze, realizując wiele ambitnych projektów. Od ponad 13 lat odpowiada za zarządzanie zasobami ludzkimi w Carrefour Polska.

Marcin Olech

Dyrektor Marketingu

Carrefour Polska

http://carrefour.pl
Biografia
Od 2015 roku Marcin Olech jest Dyrektorem Marketingu w Carrefour Polska . Odpowiada za kompleksową staregię marketingową sieci, w tym za stworzenie i realizacje kampanii "Bonjour w Carrefour" z udziałem Napoleona. Zajmuje się również rozwojem usług handlowych i finansowych.

Robert Noceń

Sekretarz Generalny

Carrefour Polska

http://carrefour.pl
Biografia
Robert Noceń związany jest z polskim oddziałem sieci Carrefour od 1998 r. Karierę rozpoczynał od funkcji Senior Marketing Managera, by następnie zostać Dyrektorem Regionalnym, Dyrektorem Marketingu oraz Dyrektorem ds. Eksploatacji hipermarketów. W 2016 roku mianowany na stanowisko Sekretarza Generalnego Carrefour Polska.

Maria Cieślikowska

Dyrektor ds. Komunikacji Zewnętrznej i PR

Carrefour Polska

http://www.carrefour.pl/serwis-korporacyjny/o_carrefour
Biografia
Maria Cieślikowska odpowiada za komunikację zewnętrzną firmy Carrefour Polska, w tym działania Public Relations oraz strategię CSR. Równocześnie pełni rolę Rzecznika Prasowego sieci.