Polski kolektyw BRUTAŻ zagra na międzynarodowej scenie Boiler Room x Ballantine’s „Streaming From Isolation”

„Streaming From Isolation” to najnowszy projekt Boiler Room i Ballantine’s. Twórcy znanego na całym świecie projektu True Music postanowili podjąć działania, by w czasach pandemii na nowo połączyć muzyczną społeczność i wesprzeć lokalnych artystów elektronicznej sceny. Marka Ballantine’s przeznaczyła dla twórców biorących udział w projekcie środki w wysokości 100 000 funtów, które mają umożliwić im rozwój swoich muzycznych pasji i przetrwać trudny okres globalnej izolacji. Projekt to cykl streamingów - imprez online, podczas których wybrani DJ-e spotykają się z fanami, grając dla nich z własnych domów i przestrzeni twórczych. Już 14 maja, na scenie Boiler Room online wystąpi pięciu twórców należących do polskiego kolektywu BRUTAŻ. Podczas transmisji uruchomiona bedzię także zbiórka na rzecz Global FoodBanking Network.

Zobacz więcej

Ballantine’s wspiera twórców w czasie izolacji. Polski kolektyw BRUTAŻ przejmuje kanał Boiler Room w ramach w akcji „Streaming From Isolation”

„Streaming From Isolation” to najnowszy projekt Boiler Room i Ballantine’s. Twórcy znanego na całym świecie projektu True Music postanowili podjąć działania, by w czasach pandemii na nowo połączyć muzyczną społeczność i wesprzeć lokalnych artystów elektronicznej sceny. Marka Ballantine’s przeznaczyła dla twórców biorących udział w projekcie środki w wysokości 100 000 funtów, które mają umożliwić im rozwój swoich muzycznych pasji i przetrwać trudny okres globalnej izolacji. Projekt to cykl streamingów - imprez online, podczas których wybrani DJ-e spotykają się z fanami, grając dla nich z własnych domów i przestrzeni twórczych. Już 14 maja, na scenie Boiler Room online wystąpi pięciu twórców należących do polskiego kolektywu BRUTAŻ. Podczas transmisji uruchomiona bedzię także zbiórka na rzecz Global FoodBanking Network.

Zobacz więcej

informacje