The Grind Vol. 3 prezentuje zmiany w wersji 0.27 gry skate.
Zespół skate. opublikował dziś trzecią odsłonę serii The Grind, przedstawiającą szczegóły dotyczące nadchodzącej aktualizacji testowej 0.27, która pojawi się 2 lipca. Materiał prezentuje kierunek rozwoju gry aż do premiery Wczesnego Dostępu zaplanowanej na koniec lata. To największa dotąd aktualizacja, opracowana na podstawie opinii społeczności i stanowiąca fundament przyszłości San Vansterdam.
Najważniejsze informacje:
- Premiera Wczesnego Dostępu planowana jest na koniec lata 2025. Rejestracja do programu skate. Insider trwa do 27 czerwca – uczestnicy uzyskają wcześniejszy dostęp do testów.
- Aktualizacja wprowadzi znaczące ulepszenia wizualne San Vansterdam.
- Na graczy czeka ponad 140 nowych wyzwań, więcej misji i nowa dzielnica Market Mile.
- Wprowadzone zostaną rozszerzone opcje personalizacji postaci: nowe stroje, gesty, emotki i inne elementy.
- Gra będzie dostępna do dodania na listę życzeń na platformach PlayStation, Xbox, Steam i Epic.
W ramach The Grind Vol. 3 opublikowano także materiał wideo prezentujący fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji 0.27. Pokazuje on liczne ulepszenia, naprawę błędów i zmiany wdrożone na podstawie opinii graczy.
Materiały do pobrania dostępne są tutaj.
Kontakt dla mediów
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
O Electronic Arts
Electronic Arts (NASDAQ: EA) jest światowym liderem w dziedzinie cyfrowej rozrywki interaktywnej. Firma tworzy i dystrybuuje gry, treści i usługi online na konsole z dostępem do Internetu, urządzenia mobilne i komputery.
W roku podatkowym 2024 EA odnotowała przychody netto w wysokości około 7,6 mld USD. Siedziba firmy znajduje się w Redwood City, w Kalifornii. EA jest znana z uznanego na całym świecie portfolio wysokiej jakości marek, takich jak EA SPORTS FC™, Battlefield™, Apex Legends™, The Sims™, EA SPORTS™ Madden NFL, Need for Speed™, Titanfall™, Plants vs. Zombies™ i EA SPORTS F1®. Więcej informacji na temat EA można znaleźć na stronie www.ea.com/news.
EA, EA SPORTS, EA SPORTS FC, Battlefield, Need for Speed, Apex Legends, The Sims, Titanfall i Plants vs. Zombies są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. John Madden, NFL, FIFA i F1 są własnością odpowiednich podmiotów i zostały użyte za ich zgodą.